Mes grąžiname gyvybę išnaudotoms lazerinėms kasetėms


Išspausdintos spausdintuvų kasetės, dažnai patenka į šiukšlynus, Mes rūpinamės, kad tai nenutiktų todėl lazerinių spausdintuvų kasetes užpildome taip, kad jos tarnauja ne vieną spausdinimo ciklą, o dažnai net ir keletą, ar net 10 kart ilgiau, tokiu būdu prisidedame prie gamtos išteklių tausojimo ir mažiname užterštumą panaudotomis kasetėmis.

Švari gamta - laiminga visuomenė!  


Kasdien dirbdami tik tai ką mokame geriausiai, klientui galime pasiūlyti geros kokybės paslaugas, todėl mes visada stengiamės klientui suteikti tik tas kas jam geriausia.

 

Mėgaukitės pigiu, kokybišku ir be jokių rūpesčių spausdinimu

 

Reikia užpildyti spausdintuvo kasetę, sutaisyti spausdintuvą, padaryti diagnostiką - susidomėjai mūsų paslaugomis? Kreipkis - mes visada rasime Jums tinkamą sprendimą...
Mes pildome: Hawlett Packard , Minolta , Samsung , Canon,  ir kitų gamintojų spausdintuvų kasetes.

Kasečių pildymas tai paslauga kuria naudojantis mūsų klientai sutaupo iki 70 procentų lėšų išleidžiamų perkant originalias gamintojų kasetes. Kasečių korpusai suprojektuoti taip, kad juos galima naudoti kelis ar net keliolika kartų. Visi susidėvėja vidiniai mechanizmai keičiami naujais. Labiausiai susidėvinti dalis, tai fotojautrus būgnas, jį būtina keisti nauju kas 5-6 pildymus. Kasetes pakartotinai galima naudoti net iki 12 - 16 kartu. Naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, keičiant susidėvėjusias detales, galime pasiūlyti kokybę kuri nesiskirs nuo originalių kasečių gamintojų siūlomos kokybės

Taip pat parduodame alternatyvių gamintojų kasetes, kai kurių kaip (Q2612, CE285, HCE283.....) kaina atitinka pildytos kasetės kainą.