Kur mes galime jums padėti...


Užpildyti lazerinių spausdintuvų kasetes

 

Mes pildome: Hawlett Packard , Minolta , Samsung , Canon,  ir kitų gamintojų spausdintuvų kasetes.

Kasečių pildymas tai paslauga kuria naudojantis mūsų klientai sutaupo iki 70 procentų lėšų išleidžiamų perkant originalias gamintojų kasetes. Kasečių korpusai suprojektuoti taip, kad juos galima naudoti kelis ar net keliolika kartų. Visi susidėvėją vidiniai mechanizmai keičiami naujais. Labiausiai susidėvinti dalis, tai fotojautrus būgnas, jį būtina keisti nauju kas 5-6 pildymus. Kasetes pakartotinai galima naudoti net iki 12 - 16 kartu. Naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, keičiant susidevėjusias detales, galime pasiūlyti kokybę kuri nesiskirs nuo originalių kasečių gamintojų siūlomos kokybės

Taip pat parduodame originalias ir alternatyvių gamintojų kasetes, dauguma alternatyvių kasečių kaina yra kaip ir pildytos kasetės kaina.


Sutaisyti sugedusius spausdintuvus

 

Jei jūsų spausdintuvas sugedo ir atsisako vykdyti jūsų norimus darbus, skambinkite mums. Mes atliksime diagnostiką, profilaktiką, greitai atliksime taisymą.

 


Atlikti profilaktinę spausdintuvų priežiūrą

Profilaktika padės jūsų spausdintuvui atsikratyti šiukšlių, dulkių, nepageidaujamų daiktų, bus sutepti ir atnaujinti mazgai geresniam darbui.

 

Padėti pasirinkti tik jums tinkamą spausdinimo, kopijavimo įrangą

 

Mes visuomet padedame savo klientams išsirinkti tik Jų poreikiams atitinkančius spausdinimo , kopijavimo prietaisus. Klientai kurie pasitiki Mūsų profesionalumu gauna visą reikiamą informaciją ir pagalbą įsigyjant, eksploatuojant pasirinktą ir įsigytą techniką.

Kontaktai