Mes - ELEKTROGRAFAS, senas spausdintuvų kasetes prikeliam naujam gyvenimui!   

 

       Uždaroji akcinė bendrovė "ELEKTROGRAFAS" buvo įkurta 1996 m. Mūsų įmonės darbuotojai turi sukaupę dvidešimt penkių metų darbo patirtį. Mes visuomet teikiame išskirtinį dėmesį klientams. Siūlome tik aukščiausios kokybės paslaugas ir prekes, kad pilnai būtų patenkinti jų poreikiai. Didelė patirtis leidžia per trumpiausiai įmanomą laiką išspręsti visas problemas susijusias su kopijavimo ir spausdinimo technika. Visos kasečių pildymui naudojamos medžiagos patikrintos laiko, perkamos tik iš žinomų gamintojų turinčių ir branginančių savo vardus. Tai leidžia mūsų klientams gauti geriausią kainos ir kokybės santykį. Visada labiau vertiname kokybę, o ne kainą. 

 

 

Kur mes galime jums padėti...


Užpildyti lazerinių spausdintuvų kasetes

 

Mes pildome: Hawlett Packard , Minolta , Samsung , Canon,  ir kitų gamintojų spausdintuvų kasetes.

Kasečių pildymas tai paslauga kuria naudojantis mūsų klientai sutaupo iki 70 procentų lėšų išleidžiamų perkant originalias gamintojų kasetes. Kasečių korpusai suprojektuoti taip, kad juos galima naudoti kelis ar net keliolika kartų. Visi susidėvėją vidiniai mechanizmai keičiami naujais. Labiausiai susidėvinti dalis, tai fotojautrus būgnas, jį būtina keisti nauju kas 5-6 pildymus. Kasetes pakartotinai galima naudoti net iki 12 - 16 kartu. Naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, keičiant susidevėjusias detales, galime pasiūlyti kokybę kuri nesiskirs nuo originalių kasečių gamintojų siūlomos kokybės

Taip pat parduodame originalias ir alternatyvių gamintojų kasetes, dauguma alternatyvių kasečių kaina yra kaip ir pildytos kasetės kaina.


Sutaisyti sugedusius spausdintuvus

 

Jei jūsų spausdintuvas sugedo ir atsisako vykdyti jūsų norimus darbus, skambinkite mums. Mes atliksime diagnostiką, profilaktiką, greitai atliksime taisymą.

 


Atlikti profilaktinę spausdintuvų priežiūrą

Profilaktika padės jūsų spausdintuvui atsikratyti šiukšlių, dulkių, nepageidaujamų daiktų, bus sutepti ir atnaujinti mazgai geresniam darbui.

 

Padėti pasirinkti tik jums tinkamą spausdinimo, kopijavimo įrangą

 

Mes visuomet padedame savo klientams išsirinkti tik Jų poreikiams atitinkančius spausdinimo , kopijavimo prietaisus. Klientai kurie pasitiki Mūsų profesionalumu gauna visą reikiamą informaciją ir pagalbą įsigyjant, eksploatuojant pasirinktą ir įsigytą techniką.

Kontaktai

Mes grąžiname gyvybę išnaudotoms lazerinėms kasetėms


Išspausdintos spausdintuvų kasetės, dažnai patenka į šiukšlynus, Mes rūpinamės, kad tai nenutiktų todėl lazerinių spausdintuvų kasetes užpildome taip, kad jos tarnauja ne vieną spausdinimo ciklą, o dažnai net ir keletą, ar net 10 kart ilgiau, tokiu būdu prisidedame prie gamtos išteklių tausojimo ir mažiname užterštumą panaudotomis kasetėmis.

Švari gamta - laiminga visuomenė!  


Kasdien dirbdami tik tai ką mokame geriausiai, klientui galime pasiūlyti geros kokybės paslaugas, todėl mes visada stengiamės klientui suteikti tik tas kas jam geriausia.

 

Mėgaukitės pigiu, kokybišku ir be jokių rūpesčių spausdinimu

 

Reikia užpildyti spausdintuvo kasetę, sutaisyti spausdintuvą, padaryti diagnostiką - susidomėjai mūsų paslaugomis? Kreipkis - mes visada rasime Jums tinkamą sprendimą...
Mes pildome: Hawlett Packard , Minolta , Samsung , Canon,  ir kitų gamintojų spausdintuvų kasetes.

Kasečių pildymas tai paslauga kuria naudojantis mūsų klientai sutaupo iki 70 procentų lėšų išleidžiamų perkant originalias gamintojų kasetes. Kasečių korpusai suprojektuoti taip, kad juos galima naudoti kelis ar net keliolika kartų. Visi susidėvėja vidiniai mechanizmai keičiami naujais. Labiausiai susidėvinti dalis, tai fotojautrus būgnas, jį būtina keisti nauju kas 5-6 pildymus. Kasetes pakartotinai galima naudoti net iki 12 - 16 kartu. Naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, keičiant susidėvėjusias detales, galime pasiūlyti kokybę kuri nesiskirs nuo originalių kasečių gamintojų siūlomos kokybės

Taip pat parduodame alternatyvių gamintojų kasetes, kai kurių kaip (Q2612, CE285, HCE283.....) kaina atitinka pildytos kasetės kainą. 

 

 

Spausdintuvų taisymas, profilaktika

 

Jei jūsų spausdintuvas sugedo ir atsisako vykdyti jūsų norimus darbus, skambinkite mums. Mes atliksime diagnostiką, profilaktiką, greitai atliksime taisymą. 

Taisymo kana priklauso nuo gedimo. Visus klientus informuojame apie remonto kainą prieš pradedant remontuoti.

Profilaktika padės jūsų spausdintuvui atsikratyti šiukšlių, dulkių, nepageidaujamų daiktų, bus sutepti ir atnaujinti mazgai geresniam darbui. 

Mes visuomet padedame savo klientams išsirinkti tik Jų poreikiams atitinkančius spausdinimo, kopijavimo prietaisus. Klientai kurie pasitiki Mūsų profesionalumu gauna visą reikiamą informaciją ir pagalbą įsigyjant, eksploatuojant pasirinktą ir įsigytą techniką.